Salon samochodowy Toyota Konsek w Sosnowcu

O nas

Firma P.P.H.U Konsek Sp.j. to przedsiębiorstwo rodzinne powstałe w 1978 roku. Właściciele P.P.H.U Konsek do 1990 roku działali w branży odzieżowej, a w latach 1990-1999 udzielali się na rynku sprzętów RTV-AGD.

W 1994 roku zajęliśmy się produkcją okien PVC w niemieckim systemie VEKA. Utworzyliśmy sieć punktów handlowych w takich miastach, jak: Jastrzębie, Gliwice, Racibórz, Rybnik, Wodzisław i Żory. Dzięki wysokiemu poziomowi wykonywanych usług, zyskaliśmy zaufanie Klientów i staliśmy się jedną z najbardziej liczących marek w swojej branży na terenie całego Śląska.

W 1997 roku podjęliśmy decyzję o wybudowaniu salonu samochodowego w Rybniku. Po wyszukaniu dogodnego miejsca, w okresie od sierpnia 1999 roku do lipca 2000 roku wznieśliśmy Autoryzowaną Stację Dealerską marki TOYOTA, z wysokim standardem wykończenia wnętrz i bogatym zapleczem technicznym. Stworzyliśmy idealne warunki do pracy dla pracowników wszystkich działów Autoryzowanej Stacji Dealerskiej. Do października 2000 roku zakończyliśmy również budowę Stacji Kontroli Pojazdów.

Stacja dynamicznie rozwinęła działalność, spełniając wszelkie wymagania standardów TMPL. Dzięki temu dziś zajmuje wysokie miejsce w rankingach wszystkich stacji w Polsce.

Harmonijny rozwój i sukcesy firmy sprawiły, że postanowiliśmy otworzyć następną stację dealerską w Sosnowcu, dzięki czemu jeszcze mocniej naznaczyliśmy swoją pozycję na rynku.

Obie stacje – w Rybniku i w Sosnowcu – są zaopatrzone w nowoczesne urządzenia renomowanych firm. Dzięki temu możemy świadczyć usług na najwyższym możliwym poziomie, z dotrzymaniem wszelkich standardów wyznaczanych przez markę Toyota. Nasze salony samochodowe osiągnęły Europejski Certyfikat TSM L1: Toyota Service Management dowodzący wzorowego realizowania przez nas polityki jakościowej i spełniania standardów europejskich w zakresie obsługi Klientów, obiegu dokumentów i zarządzania serwisem. O naszych osiągnięciach mogą Państwo przeczytać również w odrębnej zakładce.

Polecamy nasze usługi serwisowe, a także ofertę sprzedaży i leasingu samochodów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i upusty w ramach wyprzedaży rocznika.