Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę



Pracownicy salonu Toyota Konsek Sosnowiec

Pracownicy salonu samochodowego Toyota Konsek w Sosnowcu to właściwi ludzie na właściwym miejscu – odpowiednio przeszkoleni i zawsze skłonni do pomocy..

Nasz personel udzieli Państwu szczegółowych informacji dotyczących nabycia samochodów (sprzedaży detalicznej i flotowej), części zamiennych i akcesoriów (np. wypożyczenia boxów dachowych), a także świadczenia usług serwisowych. Przyjmujemy również zapisy na jazdy próbne samochodami testowymi.

Poniżej udostępniamy dane kontaktowe naszych pracowników. Prosimy kontaktować się z wybranym działem, w zależności od charakteru sprawy.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do zespołu Toyota Konsek, zachęcamy do odwiedzin w naszym dziale z ofertami pracy w Toyocie.

tel. 32 363 26 70
Recepcja salonu

Marzena Kyć

Recepcjonistka

Pracownik ds. kontaktów z klientami

marzena.kyc@toyota.sosnowiec.pl

tel. 32 363 26 80
Recepcja serwisu

Magdalena Górecka

Recepcjonistka

magdalena.gorecka@toyota.sosnowiec.pl

Call Center:

Karina Józef
Pracownik ds. kontaktu z klientem

tel. 32 363 26 60
tel. 885 551 666
karina.jozef@toyota.sosnowiec.pl

Izabella Domurat
Pracownik ds. kontaktu z klientem

tel. 32 363 26 60
tel. 885 551 666
izabella.domurat@toyota.sosnowiec.pl

Dział sprzedaży:

Dominika Wasiluk
Kierownik sprzedaży

tel. 32 363 26 74
dominika.wasiluk@toyota.sosnowiec.pl

Krzysztof Kulas
Sprzedawca sam. nowych

tel. 32 363 26 72
krzysztof.kulas@toyota.sosnowiec.pl

Marek Farat
Sprzedawca sam. nowych

tel. 32 363 26 75
marek.farat@toyota.sosnowiec.pl

Mariusz Figiel
Sprzedawca sam. używanych

tel. 32 363 26 73
mariusz.figiel@toyota.sosnowiec.pl

Bernadeta Budnicka
Sprzedawca sam. nowych
tel. 32 363 26 70
b.budnicka@toyota.sosnowiec.pl

Marek Józef
Sprzedawca sam. używanych

tel. 32 363 26 73
marek.jozef@toyota.sosnowiec.pl

Krzysztof Buchta
Opiekun klienta flotowego

tel. 885 551 669
tel. 32 363 26 68
krzysztof.buchta@toyota.sosnowiec.pl

Piotr Majda
Opiekun klienta flotowego

tel. 885 551 670
tel. 32 363 26 68
piotr.majda@toyota.sosnowiec.pl

Finanse i ubezpieczenia

Arleta Koba

Doradca ds. finansów i ubezpieczeń

Marketing

tel. 32 363 26 71

arleta.koba@toyota.sosnowiec.pl

Serwis i obsługa posprzedażna:

Serwis

Rafał Nagórski

Kierownik serwisu

tel. 32 363 26 80

rafal.nagorski@toyota.sosnowiec.pl

Marcin Geca

Doradca serwisowy

tel. 32 363 26 82

084service@toyota-polska.pl

Jolanta Rurarz

Doradca serwisowy

tel. 32 363 26 81

084service@toyota-polska.pl

Części

Marcin Gazda
Doradca ds. części
tel. 32 363 26 85
084parts@toyota-polska.pl

Dawid Kubziakowski
Doradca ds. części
tel. 32 363 26 86
084parts@toyota-polska.pl

Szymon Rogowicz

Doradca ds. części

tel. 32 363 26 82

084parts@toyota-polska.pl

Likwidacja szkód

Bartłomiej Sekita
Doradca ds. likwidacji szkód
tel. 32 363 26 84
szkody@toyota.sosnowiec.pl

Aneta Gawłowska
Doradca ds. likwidacji szkód
tel. 32 363 26 84
szkody@toyota.sosnowiec.pl

Administracja salonu

Aneta Gawłowska
Kierownik administracyjny obiektu

Anna Makuła
Dysponent kasowy, księgowość

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.